zavřít

3D Mark Vantage je hotov

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdy si ho stáhnete, kolik bude stát kompletní verze a jak má vyhlížet asteroidové střílečka Pwnage od stejné firmy?

Po dlouhých měsících čekání je nová verze benchmarkovacího programu 3D Mark Vantage dokončena a jak si můžete sami ověřit v odpočítávání, toto pondělí 28. dubna přesně ve tři hodiny odpoledne bude uvolněna stažitelná demoverze. Ta dovolí jedinkrát pustit hlavní benchmark, v němž se objeví scény z dvou hlavních částí, Calico a Jane Nash, přiblížené i šesticí nových obrázků. Zdá se mi to, nebo má hrdinka nechtěně po vzoru Boticelliho Venuše nepřirozeně dlouhý krk? :)


Na druhou stranu chápeme, že vás to asi dvakrát nevzrušuje, když ke spuštění budete potřebovat Windows Vista - ty má dle našich statistik zhruba 12% čtenářů Tiscali Games (oproti převažujícím 85% s Windows XP). Minimální hardwarové nároky dále uvádí procesor s podporou pro instrukce SSE2 a taktovací frekvencí odpovídající výkonu Pentia D na 3.2GHz, dále plně DX10 kompatibilní grafickou kartu s shadery verze 4.0 a 256MB paměti, 1GB RAM a 2GB místa na pevném disku.

Jako obvykle bude nový 3D Mark k prodeji ve třech verzích. V té základní (v přepočtu 120,- Kč) budete moci neomezeně benchmarkovat a zjistit skóre ve všech hlavních testech, byť jen při omezených detailech. Pokročilá verze (320,- Kč) odemkne šestici přídavných testů a čtyři další varianty poměru obraz/výkon včetně možnosti vlastního nastavení. Konečně profesionální edice za strašlivých 8000,- Kč bude určena pro komerční použití, do firem, grafických studií atd. Doporučenou sestavu pro čtyři verze testů najdete na YouGamers.


A když už mluvíme o Futuremarku, jejich první hra, nízkogravitační asteroidová strílečka přezdívaná Codename Pwnage, je výše k vidění na prvních artworcích.
zdroj: YouGamers

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.