zavřít

Xzone rozšiřuje počet češtin do her

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce

Obchod Xzone, který se vždy snažil přinést hráčům něco navíc, se ani v novém roce nechystá nijak ubrat z nastoleného směru české lokalizace co největšího počtu zajímavých her. Nad rámec her, které češtinu obsahují nativně, tak bude opět investovat nemalé prostředky na to, aby mohly nezávislé překladatelské týmy přiblížit českým hráčům co největší množství titulů v mateřském jazyce.

Jen za první měsíc roku 2016 se českého překladu dočkaly hned dvě velmi očekávané hry. První je Rise of the Tomb Raider – návrat nejznámější a nejnebezpečnější herní archeoložky na monitory našich počítačů. Druhá si český překlad zaslouží už jen proto, že díky složité angličtině by si ji jinak skutečně naplno užili jen ti, kteří anglicky mluví stejně plynně, jako česky. Jde o adventurní sérii Life is Strange, která se po epizodickém vydávání jednotlivých epizod v průběhu minulého roku dočkala i luxusní (a okamžitě vyprodané) krabicové verze s bonusovými předměty. Češtinu do obou her si po provedení objednávky můžete okamžitě stáhnout z prostředí vašeho uživatelského účtu na Xzone.cz.

Počet češtin, které vznikly ve spolupráci Xzone + nezávislí překladatelé, se rozšiřoval i v minulém roce. Vznikly překlady například pro hry Middle-earth: Shadow of Mordor, Mad Max nebo doposud asi největší počin – singleplayerovou část hry Grand Theft Auto V.

Zdroje: Inzerce

Novinky na Alza.cz

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.