PUBG tutoriál s profíkem: několik receptů na „kuřecí večeři“
zdroj: tisková zpráva

PUBG tutoriál s profíkem: několik receptů na „kuřecí večeři“

29. 1. 2018 16:15 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

Fenomén jménem PlayerUnknown’s Battlegrounds neboli PUBG zasáhl v posledních měsících celou planetu a asi není hráče, který by o hře alespoň neslyšel. Už v režimu předběžného přístupu verzi lámala toto multiplayerové FPS rekordy. Za uplynulý rok jich pokořila celých sedm včetně nejhranější hry v historii na Steamu. Počet prodaných kopií jde do těžko představitelných desítek milionů a stále roste.

Hra je přitom tak trochu spojena i se známým Českým studiem Bohemia Interactive – PUBG původně vznikla jako modifikace do vojenské hry ArmA 3. Vývojaři ze studia Bluehole postupně přetavili jednoduchý, ale chytlavý, koncept soupeření desítek hráčů proti sobě na stále se zmenšující mapě v samostatnou hru. A těsně před Vánoci se její fanoušci dočkali dlouho očekávané verze 1.0 se spoustou nového obsahu.

PUBG mohutně prorazila i do světa eSportu a tuzemská scéna nezůstává stranou. Velký poprask vzbudily úspěchy dua českých streamerů Mazariniho a spajKKa na špičkově obsazeném turnaji během veletrhu Gamescom 2017. Právě druhého jmenovaného, spajKKa, který aktuálně hájí barvy věhlasného Team Dignitas, jsme požádali, aby se s hráči podělil o pár tipů a triků, jak se ve hře trochu zlepšit.

Zajímá vás, podle čeho si vybírá místo „dropu“? Jak se dá mezi budovami přebíhat bezpečněji? Nebo jak funguje funkce ShadowPlay Higlights v GeForce Experience, která po skončení hry nabídne pěkný sestřih vašich nejlepších (ale i nejhorších :) momentů? Podívejte se:

Na krátký tutoriál spajKK nebyl sám, měl k němu šikovného pomocníka – herní notebook Omen by HP, který pohání GeForce GTX 1060 Max-Q. Určitě jej ve videu nešetřil a rovnou si vyzkoušel, jak si poradí s FulHD rozlišením na Ultra detaily. Jak si futuristicky vypadající stroj s náročným úkolem poradil, se také dozvíte v přiloženém videu.

Erangel a Miamar už na nás čekají a my si rozhodně jdeme všechny rady pořádně vyzkoušet. Máme totiž hroznou chuť na kuřecí večeři! Třeba se tam potkáme.

Nejnovější články