zavřít

Pre-purchase edice Guild Wars 2 v prodeji od úterka

Windows

- Komerční sdělení / PR autor: Inzerce Komentáře: 0

Ve spolupráci se společnostmi Comgad a NCsoft jsme pro vás na příští týden nachystali velkou lahůdku v podobě exkluzivního prodeje pre-purchase edice očekávané onlinovky Guild Wars 2. Ten bude oficiálně zahájen v úterý 10. 4. v devět hodin dopoledne a trvat bude zřejmě jen velmi krátce - počet kusů předplacené standardní edice je totiž pro ČR velmi omezený a platit bude samozřejmě tradiční „kdo dřív přijde, ten dřív hraje”.

Cena je stanovena na 1199 Kč, za které dostanete instalační klíč standardní verze hry (buď e-mailem, nebo poštou) a navíc následující bonusy:

  • Přístup do všech víkendových beta akcí
  • Vstup do hry o tři dny dříve
  • Speciální herní předmět Hero´s Band, který vylepší schopnosti postavy

Nezapomeňte se tedy v úterý v 9.00 podívat na Games.cz nebo na Shop.Games.cz, kde najdete odkaz k objednání.

Na závěr tu pak máme ještě dvě důležité poznámky. Jak už bylo naznačeno výše, jde skutečně o předplacenou edici, z čehož vyplývá především to, že na rozdíl od jiných her ze Shop.Games.cz není možné platit poštovní dobírkou. Vzhledem k charakteru celé akce také neumožňujeme společně s pre-purchase edicí Guild Wars 2 objednat žádnou jinou další hru ve stejné zásilce.

Tagy: shop.games.cz

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.