Nadílka vánočních online her zdarma
zdroj: Archiv

Nadílka vánočních online her zdarma

25. 12. 2011 7:00 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

V tomto vánočním čase jsme si pro vás připravili jeden malý dárek. A to výběr těch nejlepších online her, které Vám jistě zpestří sváteční dny plné odpočinku, cukroví a rodinných návštěv. V televizi dávají stále ty stejné pohádky nebo romantické filmy a tak je čas zahrát si super hry, které najdete na herních portálech, jako je třeba raketka.cz, nebo jogo.cz.

Všechny hry jsou samozřejmě úplně zadarmo. I když máte možnost stáhnout si nejoblíbenější hry do svého počítače, určitě to není podmínka. Stačí jedno kliknutí a začít hrát. O své poznatky ze hry se potom můžete podělit v diskusi pod hrou. A pokud by Vás zajímala i jiná témata, nebo jste si chtěli jen tak popovídat, stačí navštívit fórum, nebo chat. Abyste si mohli co nejrychleji vybrat ty správné online hry, na které máte zrovna náladu, najdete tu spoustu skvělých funkcí jako je řazení podle oblíbenosti, procentuálního hodnocení, nebo nově také krátké video s ukázkou hry. Stačí najet myší na obrázek hry a hned vidíte jakou má grafiku, co se v ní bude dít a jestli se vám bude líbit.

1) Long way

Tahle bezvadná defensovka má nejen výbornou hratelnost, ale na rozdíl od jiných her svého žánru i poutavý a zajímavý průvodní příběh. Zavede vás na divoký západ, kde budete chránit stáda dobytku. Na obranu před loupeživými bandity a indiány jsou zde k dispozici kovbojové s různými schopnostmi, které je potřeba rozestavět podél přístupové cesty k ohradě s býky tak, aby žádný zloděj neprošel. Vaše strategické schopnosti budete moct projevit ve výběru kovbojů, jejich rozmístění i v tom, jak naložíte s penězi, které dostane za zabité zloděje.
Spusťte si Long way

zdroj: Archiv

2) Moto trial fest 2

Chcete si zkusit zajezdit na motorce? A navíc v terénu, který fakt stojí za to? Nemusíte čekat, až dostanete řidičský průkaz, protože v této hře si budete připadat, jako byste opravdu řídili. Nejen že budete muset úplně realisticky volit rychlost podle terénu, přenášet váhu a balancovat, abyste se nevybourali, požitek z jízdy navodí i výborná grafika hry. Cílem je samozřejmě zajet daný úsek v co nejkratším čase, ale nejde jen bezmyšlenkovitě přidávat plyn. Hra opravdu prověří vaše řidičské schopnosti.
Spusťte si Moto trial fest 2

zdroj: Archiv

3) Rollercoaster creator

V logické hře Rollercoaster creator se přenesete do světa zábavních parků a stanete se konstruktérem obří autodráhy. Kreslením myší a dosazováním nabídnutých komponentů budete muset sestavit tuto atrakci tak, aby vozíčky s návštěvníky dojely ze startu do cíle a přitom sebraly všechny penízky. Ze začátku se hra může zdát docela jednoduchá, ale když se do ní ponoříte a propracujete se k náročnějším levelům, nebudete se moct odtrhnout.
Spusťte si Rollercoaster creator

zdroj: Archiv

4) Truck Loader 3

Zkoušeli jste někdy ovládat nákladní vozík? Teď si to budete moct vyzkoušet. Cílem skvělé logické hry Truck Loader 3 je totiž pomocí takovéhoto vozíku naložit krabice na nákladní auto. Vozík má magnetické rameno, které ovládáte myší, a pohybuje se potom pomocí šipek. Za chvilku dostanete ovládání „do ruky“ a půjde vám úplně samo. Horší už bude překonat všechny důmyslné překážky, které se mezi krabice a náklaďák postaví v každém levelu komplikovaněji. Jejich překonávání vás bude určitě bavit a v pokročilých levelech na sebe budete moct být pyšní.
Spusťte si Truck Loader 3

zdroj: Archiv

5) Freeway fury 2

Freeway fury 2 není jen tak ledajaká závodní hra. Ocitnete se na dálnici v plném provozu a budete se muset dostat do cíle. Jenže na rozdíl od běžných her tu nebudete mít své auto, se kterým pojede na čas. Nejen že vás nebude omezovat časový limit, ale ani jedno auto. Budete totiž moct využívat úplně všechna auta na dálnici a střídat je přeskakováním z jednoho na druhé. Stačí dobře mířený skok, vyhodit jeho řidiče a je vaše ;) Hra určitě nadchne všechny milovníky adrenalinu a rychlosti, protože zpomalování je něco, čeho se tu rozhodně nedočkáte.
Spusťte si Freeway fury 2

zdroj: Archiv

Nejnovější články