zavřít

Sledujte Fight Club #445 o předplatném a The Last of Us: Part II

PlayStation 4 PS4 Pro

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Apple oznámil Apple Arcade, Google přispěchal se svým Play Pass, do toho tu máme Uplay+, Game Pass a své vlastní předplatné nabízí dokonce i čerstvě vydaný Mario Kart Tour na mobily. Nejdřív budou mít všichni vlastní launcher, pak si udělají všichni vlastní předplatné... Step 3: profit? O tom si dnes v podcastu zaspekulujeme a probereme, co všechno jsme od herních firem ještě ochotní zkousnout a za co všechno chceme nebo nechceme platit.

Vedle toho si ale nemůžeme neposvítit i na aktuální témata s The Last of Us: Part II v čele a dalšími oznámeními ze strany Sony i Microsoftu. V rychlosti si taky prosvištíme všechno, co zrovna hrajeme a není toho zrovna málo.

Poslední část podcastu pak patří jako vždy vašim dotazům. Ty nám můžete posílat buď na email podcast@games.cz, nebo se nás ptát přímo během živého vysílání na chatu na YouTube.

Tagy: stealth akční podcast 3rd person

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.