zavřít

Fight Club #398: Podzim s kovbojem

PlayStation 4 Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Uplynulý týden většina z nás věnovala hraní Red Dead Redemption 2, stejně jako velká část hráčské obce. V dnešním Fight Clubu s pořadovým číslem 398 se ale nebudeme věnovat zdaleka jen čerstvé pecce. Zavzpomínáme si i na starší kousky z Divokého západu. A možná přijde i vzácná návštěva!

Adam ve své recenzi udělil Red Dead Redemption 2 absolutní hodnocení, Aleš a Šárka ho pilně hrají a podobně je na tom taky Honza Olejník, který ho recenzuje do Levelu a jehož dnes ve Fight Clubu po dlouhé době přivítáme. Každopádně jsme všichni nadšení a chceme se své o dojmy z hraní podělit i s vámi. Zároveň se ale vrátíme k westernům, které už čas nemilosrdně odvál jako stepní běžce, takže se připravte na spoustu nostalgie kolem Call of Juarez nebo Desperados.

Klobouky na hlavy, lasa k pasu, dotazy během živého vysílání do chatu na našem YouTube, však to znáte. Otázky nám můžete klást také do mailu podcast@games.cz, a pokud se nás náhodou chcete na něco zeptat naživo, stále platí pozvánka na výroční 400. Fight Club o druhé listopadové sobotě.

Tagy: akční adventura podcast 3rd person third person Fight Club Divoký západ Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.