Fight Club #398: Podzim s kovbojem
zdroj: tisková zpráva

Fight Club #398: Podzim s kovbojem

31. 10. 2018 15:30 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Uplynulý týden většina z nás věnovala hraní Red Dead Redemption 2, stejně jako velká část hráčské obce. V dnešním Fight Clubu s pořadovým číslem 398 se ale nebudeme věnovat zdaleka jen čerstvé pecce. Zavzpomínáme si i na starší kousky z Divokého západu. A možná přijde i vzácná návštěva!

Adam ve své recenzi udělil Red Dead Redemption 2 absolutní hodnocení, Aleš a Šárka ho pilně hrají a podobně je na tom taky Honza Olejník, který ho recenzuje do Levelu a jehož dnes ve Fight Clubu po dlouhé době přivítáme. Každopádně jsme všichni nadšení a chceme se své o dojmy z hraní podělit i s vámi. Zároveň se ale vrátíme k westernům, které už čas nemilosrdně odvál jako stepní běžce, takže se připravte na spoustu nostalgie kolem Call of Juarez nebo Desperados.

Klobouky na hlavy, lasa k pasu, dotazy během živého vysílání do chatu na našem YouTube, však to znáte. Otázky nám můžete klást také do mailu podcast@games.cz, a pokud se nás náhodou chcete na něco zeptat naživo, stále platí pozvánka na výroční 400. Fight Club o druhé listopadové sobotě.

zdroj: Archiv

Nejnovější články