zavřít

Fight Club #397: Rozbíjíme trůny

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ze všech stran se na nás valí jedna lepší hra než druhá a my nevíme, kam dřív skočit. A tak to máme rádi. Patrik nám poletuje ve zmenšené verzi No Man’s Sky jménem Starlink: Battle for Atlas a baví ho to. Šárka se zase pustila do Thronebreaker: The Witcher Tales a jak už jste se mohli dozvědět z její recenze, je to velká pecka. Jenže na dveře už buší jedna potenciálně ještě větší senzace.

O té sice mluvit nemůžeme, ale když budete hodní, možná něco naznačíme. Každopádně teď v redakci hrajeme tolik věcí, že ani nestíháme žít. Ale takový je říjen a listopad skoro každý rok a vy z toho můžete jen těžit. Nejenže bude na Games spousta recenzí, ale díky tomu máme i spoustu témat do Fight Clubu.

Mimochodem, pozvánka na 400. Fight Club pořád platí a my budeme jedině rádi, když vás tam všechny uvidíme. Pokud chcete dorazit, potvrďte to prosíme ideálně v této facebookové události. Není to povinné a dorazit můžete i bez potvrzení, ale rádi bychom měli co nejlepší přehled o počtu lidí.

Ale zpátky k dnešnímu 397. podcastu. Vedle témat budeme jeho druhou část věnovat vám a vašim dotazům. Ptát se nás můžete na emailu podcast@games.cz nebo během živého vysílání v chatu na YouTube.

Tagy: Zaklínač (série) vesmír RPG karetní figurky

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.