zavřít

Fight Club #380: Zvídavý klub s Martinem Klímou

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po čase k nám do studia opět zavítal Martin Klíma z Warhorse Studios, tudíž bylo hlavní téma podcastu 380 jasné: Kingdom Come. Vývojáři na hře pořád pilně pracují a vedle patchů chystají i tunu nového obsahu. Hru nedávno rozšířil Hardcore mód a chystá se i několik placených DLC.

V tom prvním, From the Ashes, se s Henrym vžijeme do role rychtáře a budeme stavět a spravovat celou vesnici. Proč padlo rozhodnutí zrovna na takovou lehkou strategicko-manažerskou vložku a jak nás překvapí budoucí DLC? A jaké jsou plány Warhorse do budoucna? I o tom jsme si s Martinem Klímou povídali.

Audio verzi Fight Clubu #380 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.