zavřít

Fight Club #228 HD: Zaklínačování

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všichni hrají Zaklínače. I tak by se dal charakterizovat uplynulý týden ve hrách a naši redakci nemohlo vydání očekávaného RPG od CD Projektu minout. Hned poté, co jsme si představili nové číslo časopisu Level (vyšlo v pátek), jsme se tedy i ve 228. Fight Clubu vrhli právě na naše první dojmy z očekávaného RPG titulu.

Přestože nás Zaklínač 3 zaujal, celé vysílání 228. Fight Clubu jsme mu nevěnovali. Nějaká moudra si totiž musíme šetřit pro dva GamesPlaye a Fight Club Speciál, který chystáme v nejbližší době. Namísto toho jsme se podívali na okolnosti zajímavého kroku českých Keen Software House, kteří uvolnili zdrojový kód svých Space Engineers, zaměřili jsme se na kickstarterovou kampaň k The Bard's Tale IV a na závěr jsme se podívali na zoubek zajímavé reedici dalšího RPG Divinity: Original Sin.

Audio verzi Fight Clubu #228 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.