zavřít

Fight Club #213 HD: Pod zemí

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když do klubovny Games.cz usedne Adam Homola je víceméně jasné, že dříve nebo později přijde řeč na Blizzard. Jinak tomu nebylo ani ve Fight Clubu číslo 213, kde jsme probrali Kickstarter kampaň nástupce Ultimy Underworld a zmínili též zajímavou akci Blizzardu, která umožní fanouškům Warcraftu III vytvořit si vlastní variaci na hru v Arcade módu Starcraft II.

Na černo-bílých sedačkách ale s Adamem usedli ještě Petr, Pavel a Lukáš, takže jsme zavzpomínali na staré dobré osmdesátky v souvislosti s počinem VHS Story a probrali i novou českou hru Renoir, která nás zaujala nás hned na první pohled.

Audio verzi Fight Clubu #213 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.