zavřít

Fight Club #141 HD: Kdo uteče, prohraje

Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 Wii U

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na videozáznamu podcastu Fight Club #141 budete svědky naší debaty o dramatickém odchodu tvůrce Fez II z herní scény a polemiky, která se okolo toho na internetu strhla. Doslova a do písmene jsme si také posvítili na zajímavou cloudovou technologii NVIDIA CloudLight, která by měla udělat hry hezčí i na méně výkonných zařízeních.

Zasněně jsme se pak pobavili o další obrovské bitvě v universu EVE online, a nakonec jsme si dali debatu o zajímavém projektu Satellite Reign od jednoho z tvůrců Syndicate Wars. Nezapomněli jsme samozřejmě zodpovědět ani vaše dotazy z chatu či emailu, a pokud se ptáte, jestli byla soutěž, tak se neptejte a podívejte se na videozáznam Fight Clubu #141 v článku sami.

...

Jestli si pustíte podcast #141 na videu nebo jako audio v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.