zavřít

Fight Club #140 HD: Všechny cesty vedou do Říma

Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na videozáznamu podcastu Fight Club #140 uvidíte, jak si Pavel, Aleš, Lukáš a Petr posvítili na různé herní styly ve Splinter Cell: Blacklist, potažmo jak řešili historickou řezanicí Ryse: Son of Rome od Cryteku, protože má být oproti původním informacím poněkud komplexnější.

Dále všichni jmenovaní debatovali o průtazích při vývoji kickstarterového RPG Wasteland 2, jehož finální verze už to letos spíše nestihne, a premiérově se zmínili o onlineovce Runescape, která už léta baví miliony hráčů a nyní spouští třetí verzí. Nezapomnělo se samozřejmě ani na vaše dotazy z chatu i emailu, potažmo na soutěž o... Ale to už se podívejte sami na záznamu v článku.

...

Jestli si pustíte podcast #140 na videu nebo jako audio v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.