zavřít

Za předobjednávku Battlefleet Gothic: Armada dostanete s předstihem frakci Space Marines

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Už v březnu vyjde realtime strategie ze světa Warhammeru 40,000 Battlefleet Gothic: Armada a nedočkavci si mohou hru už nyní na Steamu předplatit. Odměnou jim za to bude frakce Space Marines, která půjde využít v multiplayeru a skirmish misích proti AI. Pro hráče, kteří si Armadu nepředobjednají bude k dispozici pár týdnů po vydání. Nicméně, do kampaně Adeptus Astartes nepřibudou, zde se střetne hráčem ovládané Impérium s Chaosem, Orky a Eldary.

Kampaň uvádí i nový příběhový trailer, který se věnuje hlavnímu aktérovi, veliteli celé imperiální flotily, a celé zápletce, v níž se postaví primárně silám Chaosu v probíhající Dvanácté Abaddonově černé kruciátě. Do kampaně se ovšem zamotají i orčí piráti a eldarští korzáři, takže by měl celý sektor Gothic vzplanout a plápolat dvacet let, jak praví kánon.

Battlefleet Gothic: Armada by měla disponovat pocitem opravdového, setrvávajícího tažení, protože mezi jednotlivými misemi se budou přenášet vaše lodě a zkušenosti, které jejich kapitáni a posádky získali. U lodí navíc půjde upravovat celou řadu systémů, ať už jde o zbrojní, pohon, posádku a nebo i schopnosti kapitána, což se vše promítne na tom, jak se loď chová v boji.

Navíc, během kampaně budete muset činit rozhodnutí, která ovlivní další vývoj tažení a také zdroje, které budete mít k dispozici. Někdy vaše rozhodnutí přinese jen jiné suroviny, jindy odlišné typy posil a jindy budete mít zcela jiné spojence v boji proti Chaosu.

Kromě mariňáků za předobjednávku získáte i přístup do multiplayerové bety, která bude spuštěná několik týdnů před vydáním hry – které zatím není přesně specifikované. Do pátku navíc běží slevová akce Games Workshop, která s ceny této hry sundavá 10 procent, a v jejím rámci můžete i koupit o 50 procent levnější Blood Bowl 2 a o 40 procent levnější Mordheim: City of the Damned.

Tagy: strategie akční sci-fi sportovní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.