zavřít

Za předobjednávku Battlefleet Gothic: Armada dostanete s předstihem frakci Space Marines

PC

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Už v březnu vyjde realtime strategie ze světa Warhammeru 40,000 Battlefleet Gothic: Armada a nedočkavci si mohou hru už nyní na Steamu předplatit. Odměnou jim za to bude frakce Space Marines, která půjde využít v multiplayeru a skirmish misích proti AI. Pro hráče, kteří si Armadu nepředobjednají bude k dispozici pár týdnů po vydání. Nicméně, do kampaně Adeptus Astartes nepřibudou, zde se střetne hráčem ovládané Impérium s Chaosem, Orky a Eldary.

Kampaň uvádí i nový příběhový trailer, který se věnuje hlavnímu aktérovi, veliteli celé imperiální flotily, a celé zápletce, v níž se postaví primárně silám Chaosu v probíhající Dvanácté Abaddonově černé kruciátě. Do kampaně se ovšem zamotají i orčí piráti a eldarští korzáři, takže by měl celý sektor Gothic vzplanout a plápolat dvacet let, jak praví kánon.

Battlefleet Gothic: Armada by měla disponovat pocitem opravdového, setrvávajícího tažení, protože mezi jednotlivými misemi se budou přenášet vaše lodě a zkušenosti, které jejich kapitáni a posádky získali. U lodí navíc půjde upravovat celou řadu systémů, ať už jde o zbrojní, pohon, posádku a nebo i schopnosti kapitána, což se vše promítne na tom, jak se loď chová v boji.

Navíc, během kampaně budete muset činit rozhodnutí, která ovlivní další vývoj tažení a také zdroje, které budete mít k dispozici. Někdy vaše rozhodnutí přinese jen jiné suroviny, jindy odlišné typy posil a jindy budete mít zcela jiné spojence v boji proti Chaosu.

Kromě mariňáků za předobjednávku získáte i přístup do multiplayerové bety, která bude spuštěná několik týdnů před vydáním hry – které zatím není přesně specifikované. Do pátku navíc běží slevová akce Games Workshop, která s ceny této hry sundavá 10 procent, a v jejím rámci můžete i koupit o 50 procent levnější Blood Bowl 2 a o 40 procent levnější Mordheim: City of the Damned.

Tagy: strategie akční sci-fi sportovní

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.