zavřít

Xbox One S bez mechaniky vyjde příští měsíc s předinstalovanými hrami

Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Šuškanda o nové verzi Xboxu One S pokračuje. S novými informacemi tentokrát přišel německý web WinFuture, díky kterému se dozvídáme cenu konzole, obsah balení i datum vydání. Jestli jde o důvěryhodné informace, se dozvíme zítra, kdy má dojít k oficiálnímu představení Xboxu One S, All-Digital edice.

Nové informace se prakticky nijak neliší od spekulací z března. Tehdy zdroj webu Windows Central tvrdil, že předobjednávky konzole se spustí v dubnu a konzole vyjde o měsíc později. Pokud zítra skutečně dojde k oficiálnímu odhalení, dá se s předobjednávkami počítat. WinFuture pak tvrdí, že Xbox bez mechaniky vstoupí na evropský trh 7. května.

I cena je blízká předešlým únikům, které mluvily o snížení z 300 na zhruba 200 dolarů oproti standardnímu Xboxu One S. Xbox One S All-Digital Edition byl měl stát 230 eur (cca 5 900 Kč), přičemž cena se u nás může lišit.

Za takovou částku dnes v pohodě seženete normální Xbox One S v bundlu se hrou nebo druhým ovladačem. Plně digitální verze konzole za tuto cenu nabídne jen jeden ovladač, ale zato tři předinstalované hry: Forza Horizon 3, Minecraft a Sea of Thieves.

Zároveň bude disponovat harddiskem o velikosti 1 TB. Jelikož vám budou k ničemu hry na pevných nosičích, budete odkázaní na Microsoft Store a naditý Game Pass. Už zítra by se mělo ukázat, zda jsou všechny tyto informace pravdivé.

Xbox One S All-Digital Edition je předzvěstí nové generace konzolí, které by už samy o sobě nemusely mít velký výkon. Jak asi víte, kromě Googlu pracuje na streamování her i Microsoft se svým Project xCloud. Když bude zájem o plně digitální konzoli už letos, bude to pro něj potvrzení, že i budoucí spekulovaná cloudová konzole nebude slepou uličkou.

Tagy: Microsoft digitální média Xbox One S

Zdroje: Engadget,WinFuture

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.