zavřít

Vychází konzolová "akčnější" verze World of Warships

PlayStation 4 Windows Xbox 360 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Doposud jste se králem či královnou sedmi moří mohli stát jen na PC, dneškem se to ovšem mění. Na PlayStation 4 a Xboxu One vychází předběžný přístup World of Waships: Legends, nejen ovládáním uzpůsobený potřebám konzolových hráčů. Zatím na pěti různých mapách a se třemi třídami lodí, jejich počty ale postupně porostou.

World of Warships na počítačích hrají miliony lidí a první konzolový titul Wargamingu, World of Tanks: Mercenaries eviduje dokonce přes 18 milionů aktivních hráčů. Vzhledem k free-to-play modelu se válečné lodě dost možná dočkají podobných čísel.

Vyberte si svůj oblíbený národ a postupně s ním odemykejte vlastní vlajkovou flotilu. Prozatím s třídami Destroyer, Cruiser a Battleship. Nejde přitom o prostý port PC verze, Wargaming Legends vyvinul od základů, aby byl boj rychlejší, plynulejší a zároveň hladce ovladatelný gamepadem.

Oproti verzi pro počítače se dočkáte také větších možností přizpůsobení velitelů a nějakého exkluzivního konzolového obsahu. Na výkonnějších verzích konzolí navíc podporuje 4K rozlišení a HDR. Moře tak můžete křižovat v opravdu krásné grafice, i když v zápalu boje asi nebudete mít moc času se kochat okolím.

World of Warships: Legends můžete odedneška stahovat na Xbox One a PlayStation 4, tvůrci pak slibují pravidelné updaty, které do hry budou přinášet nový obsah.

Tagy: lode online akční válečná válečné hry wargaming

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.