zavřít

Ve Spintires: MudRunner se podíváte do Ameriky v Hummeru, zatímco se pracuje na pokračování

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Pro někoho vrchol absurdity, pro jiného životní láska. Spintires: MudRunner od počátku cílí na úzkou skupinu hráčů, kteří se nechají unést těžkou lesní technikou, pekelně hlubokým bahnem a těžařským průmyslem kdesi uprostřed ruské divočiny. Zanedlouho se ale vydáte do úplně jiné krajiny na americkém kontinentě v DLC American Wilds.

Nový dodatek rozšíří základní hru o dvě nové mapy, které se inspirovaly americkými státy Montana, Minnesota a Severní Dakota. Logicky se můžete těšit i na zbrusu nová vozidla tamějších značek, mezi kterými nechybí Chevrolet, Western Star a v titulku zmiňovaný Hummer, který se ostatně jako jediný prezentuje v prvním videu.

DLC American Wilds vyjde 23. října spolu s kompletní edicí Spintires: MudRunner – American Wilds Edition, která v sobě zahrne základní hru, nové DLC i všechny ostatní dodatky. Tím se obsah hry dostává na víc jak 30 vozidel, 60 jejich doplňků, 10 sandboxových map a 11 map s výzvami. Edice vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One a později, v listopadu, vůbec poprvé na Switch.

American Wilds Edition je zároveň předzvěstí ukončení podpory Spintires: MudRunner, protože tvůrci ze studia Saber Interactive už pracují na pokračování, jak oznámil vydavatel Focus Home Interactive na svém fóru. Následovník nese zkrácené jméno MudRunner 2 a kromě informace, že vyjde na PC a konzolích, nevíme vlastně nic. Mediální masáž začne až zkraje příštího roku akcí What’s Next de Focus.

Tagy: vozidla technika kooperace simulator

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.