zavřít

Tým OG si jako první připisuje druhé vítězství v řadě na největším turnaji v Dotě

Windows MAC

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Největší událost esportové Doty 2 je za námi, známe vítěze i sumu, o kterou si jednotliví hráči z triumfujícího týmu obohatili své životy. Zároveň jsme poprvé v historii svědky druhého vítězství v řadě pro OG, který tak dokázal svou výjimečnost.

V týmu OG se teď asi náramně slaví, pokud tedy nevyspávají vyčerpání z největšího turnaje v Dotě 2 zvaného The International. Jako prvním v historii se jim podařilo vyhrát podruhé v řadě a upevnit tak svou dominanci.

Druhé vítězství znamená i větší výhru. Ne že by to bylo nějaké pravidlo, ale letošní ročník shromáždil největší částku na výhry v historii celého esportu (tedy i víc než Fortnite World Cup). Stupně vítězů si rozdělily přes 34 milionů dolarů (téměř 800 milionů korun).

Vítězný tým OG si z této částky ukrojil polovinu a na jednoho člena týmu tak připadají krásné 3 miliony dolarů (70 milionů korun). Tato částka asi ještě podlehne nějakému zdanění, ale i tak jde o slušný výdělek z herního turnaje, nemyslíte?

Tagy: turnaj eSport Dota 2

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.