zavřít

Stýská se vám po Predátorovi? Vrátí se v exkluzivitě pro PlayStation 4

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Včerejší přenos State of Play, kde Sony představuje novinky pro PlayStation, odhalil jednu novou exkluzivní záležitost. Je jí Predator: Hunting Grounds od tvůrců hororu Friday the 13th z IllFonic. Nabídne zážitek asymetrického multiplayeru – užijete si tedy hraní jak za Predátora, tak za elitní jednotku, která ho nahání. A má zbraně! Pochopitelně.

Šéf studia IllFonic se zároveň v blogovém příspěvku svěřil, jak chtěl vždycky stvořit hru z univerza Predátora, tedy od té doby, co první film viděl jako desetiletý. Ať už jste zelenáč, nebo operacemi zocelený mariňák, když po vás jde Predátor, máte strach.

Aby tenhle nerovný souboj byl aspoň trochu fér, museli z Predator: Hunting Grounds vytvořit střílečku. Ne že by jim to vadilo, asymetrický multiplayer je prý hodně baví, proto si i na vlastní ztvárnění oblíbené série troufají.

Na jedné straně tedy stojí náš oblíbený mimozemšťan s pokročilou technologií pro skrývání i zabíjení. Yautja dostane do rukou třeba legendární plazmový kanón, bez toho by to nešlo. Na straně druhé se pak v džungli nesměle potulují členové elitního komanda s klasickým arzenálem palných zbraní: automatické pušky, brokovnice, ostřelovačky.

Úkolem týmu kupodivu nebude v první řadě zlikvidovat Predátora. V džungli mají jiné mise jako zneškodnit lidské protivníky a z jejich tábora odnést cennosti, Predátorův hlavní cíl je nicméně dost jasný: díky speciálnímu vidění vystopovat a ulovit kořist.

Predator: Hunting Grounds je podle IllFonic v relativně rané fázi vývoje, vyjít by měl během příštího roku exkluzivně pro PlayStation 4.

Tagy: asymetrický multiplayer Predator

Zdroje: State of Play

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.