zavřít

Podívejte se na trailer Ghost Recon Wildlands od režiséra Smrtonosné pasti a Predátora

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Taktická akce Ghost Recon: Wildlands vyjde už 7. března a Ubisoft tak všechny zásobuje jak klasickými trailery, tak povedenými hranými filmečky. O ty se jim navíc nestará žádné béčkový amatér, ale John McTiernan. Ten se do filmové historie zapsal nesmazatelným inkoustem prvním Predátorem a první i třetí Smrtonosnou pastí. McTiernan si teď dává od Hollywoodu trochu pohov, a tak měl čas na natočení několika reklam pro Wildlands.

Těžko říct kolik z jeho rukopisu je na nich je vidět, každopádně povedená videa to určitě jsou. Už v lednu jste mohli vidět zábavné video s kočkou a laserovým zaměřovačem. V tom novém se můžete podívat na drsné praktiky kartelu Santa Blanca, proto kterému budete ve hře stát.

O otevřené betě jsme už psali, a tak jen připomínáme, že si Ghost Recon: Wildlands si může nyní zahrát kdokoliv, kdo má doma PlayStation 4, Xbox One, nebo dostatečné výkonné PC. Otevřená beta běží od včerejška a skončí v pondělí, 27. února. Oproti té nedávné uzavřené nabídne jednu další oblast navíc, a tak pokud se neřadíte ke speedrunnerům, vytěžíte z otevřené bety klidně přes deset hodin hratelnosti.

Jestliže si betu (ať už uplynulé či tu aktuální) vyzkoušíte a pak si koupíte a zahrajete plnou verzi do 31. března, dostanete jako bonus sérii tří misí odehrávajících se v pevnosti elitní armády Unidad. Hra bude celkově obsahovat 21 provincií a soudě dle té první bude Wildlands nejspíš přetékat obsahem už tak, bez Unidad misí. 

Tagy: akční third person otevřený svět

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.