zavřít

Podívejte se na trailer Ghost Recon Wildlands od režiséra Smrtonosné pasti a Predátora

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Taktická akce Ghost Recon: Wildlands vyjde už 7. března a Ubisoft tak všechny zásobuje jak klasickými trailery, tak povedenými hranými filmečky. O ty se jim navíc nestará žádné béčkový amatér, ale John McTiernan. Ten se do filmové historie zapsal nesmazatelným inkoustem prvním Predátorem a první i třetí Smrtonosnou pastí. McTiernan si teď dává od Hollywoodu trochu pohov, a tak měl čas na natočení několika reklam pro Wildlands.

Těžko říct kolik z jeho rukopisu je na nich je vidět, každopádně povedená videa to určitě jsou. Už v lednu jste mohli vidět zábavné video s kočkou a laserovým zaměřovačem. V tom novém se můžete podívat na drsné praktiky kartelu Santa Blanca, proto kterému budete ve hře stát.

O otevřené betě jsme už psali, a tak jen připomínáme, že si Ghost Recon: Wildlands si může nyní zahrát kdokoliv, kdo má doma PlayStation 4, Xbox One, nebo dostatečné výkonné PC. Otevřená beta běží od včerejška a skončí v pondělí, 27. února. Oproti té nedávné uzavřené nabídne jednu další oblast navíc, a tak pokud se neřadíte ke speedrunnerům, vytěžíte z otevřené bety klidně přes deset hodin hratelnosti.

Jestliže si betu (ať už uplynulé či tu aktuální) vyzkoušíte a pak si koupíte a zahrajete plnou verzi do 31. března, dostanete jako bonus sérii tří misí odehrávajících se v pevnosti elitní armády Unidad. Hra bude celkově obsahovat 21 provincií a soudě dle té první bude Wildlands nejspíš přetékat obsahem už tak, bez Unidad misí. 

Tagy: akční third person otevřený svět

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.