zavřít

Stáhnetě si dva mody, které vylepšují Thief 2 a Thief 3

Windows

- Oznámení autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Nový Thief sice nebyl vyloženě zklamáním, očekáváním skalních fandů původní série však dostál jen stěží. Zatímco vývojáři to samozřejmě plánují dohnat v zatím neoznámeném ale zřejmě chystaném pokračování, hráči preferující původní klasiku si ji nově mohou doplnit v HD verzi. Nově totiž vyšel HD mod pro Thiefa 2, a už od března je možné rovněž okusit Thief 3 Gold verzi, která hru podstatně upravuje. 

Thief 2 HD Texture Mod si od včerejšího dne můžete stahovat na tomto odkazu. S balíčkem dostane HD textury prostředí ve všech původních misích, novou vegetaci, novou vodu, několik nových typů oblohy a pár HD skinů postav. Obrázek z překopaného vzhledu můžete ostatně vidět výše.

Aby toho nebylo málo, stojí za to zmínit Gold verzi Thief: Deadly Shadows. Tu můžete stahovat na dvou odkazech tady, na fóru veteránů Through the Looking Glass a dočkat se tak omezení otravného nahrávání během mise, opravených bugů nebo třeba možnosti dohrát jednu z misí způsobem, který původní hra neumožňovala. Do budoucna autoři plánují i překopání Garrettových animací nebo třeba ručně kreslené mapy.

A jak že je to s tím pokračováním reimaginovaného Thiefa? Představitelé Eidosu se v únoru nechali slyšet, že sice zatím nic neoznamují naplno, vytvořili však kolem "první hry" (míněno remaku...) tak bohaté universum, že by byla přece škoda ho dále nevyužít. Technologie nové konzolové generace prý totiž slibuje možnosti, o jakých se vývojářům ani nesnilo - zvláště, když podobnou hru (skoro) nikdo jiný nedělá. Podle finančních zpráv sice Thief netrhal rekordy v prodejích, zařadil se však mezi hry, které zaznamenaly "pozitivní prodeje", a to znamená, že dříve či později se to Eidos bude snažit zopakovat.

Tagy: modifikace

Zdroje: ModDb

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.