zavřít

Sony prozradila datum konání otevřené bety Niohu 2

PlayStation 4 PS4 Pro

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Druhý díl nelidsky těžkého akčního RPG, Nioh 2, se dočkal pořádného představení na herní výstavě Tokyo Game Show, která včera zase na rok uzavřela své brány. Pokud jste ještě neviděli nový trailer a zásobu obrázků, zavítejte do předchozího článku. Představení má ještě dozvuk v podobě oznámení otevřené bety.

Už při odhalení hry na letošní E3 jsme byli ujištěni, že se vývoj Nioh 2 dočká stejného procesu jako v případě prvního Niohu, tedy že můžeme počítat s alespoň jedním veřejným testováním. První zkouška alfaverze proběhla už na přelomu května a června, ale ne každý do ní měl přístup.

Další veřejný test – tentokrát už v betaverzi hry – poběží na PlayStationu 4 od 1. do 10. listopadu, a co je důležité, půjde o otevřenou betu pro všechny vlastníky konzole (nemusíte mít ani předplatné PS+).

Kromě toho na internetu kolují informace o tom, že jeden z producentů hry na výstavišti za zavřenými dveřmi potvrdil, že Nioh 2 nebude mít žádnou lehkou obtížnost. Tvůrci prý chtějí, aby hra byla stejně obtížná pro všechny hráče, což mimo jiné znamená i adekvátně narůstající obtížnost v kooperaci dvou a tří hráčů.

Nioh 2 vyjde na začátku příštího roku.

Tagy: Japonsko akční RPG mytologie E3 2018

Zdroje: GamesRadar

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.