V Nioh 2 jste napůl člověkem a napůl nadpřirozeným monstrem
zdroj: Archiv
Novinky

V Nioh 2 jste napůl člověkem a napůl nadpřirozeným monstrem

12. 9. 2019 11:55 | autor: Patrik Hajda |

Právě probíhající Tokyo Game Show pouští do světa informace o spoustě japonských her, z nichž mnohé mají své publikum i v našich končinách. Nioh 2 k nim bezesporu patří, a pokud jste právě vy fanoušky tohoto hardcore RPG, pak se podívejte na nový trailer a haldu obrázků.

Nyní už víme, kam se na časové ose Nioh 2 zařadí. K nepěkným událostem dojde ještě před začátkem předchozího Niohu – dvojka se odehrává uprostřed 16. století, zatímco jednička o století později. Stále však nevíme, zda se „vrátí“ některé ze známých postav.

Každopádně svou postavu si vytvoříte sami v editoru. Zvolíte si pohlaví, barvu a styl vlasů, oči a další standardní možnosti známé z tisíce jiných her. A tedy i některé nestandardní, jako například barvu zubů.

I když bude vaše postava vypadat jako člověk, pravdou je, že jste napůl příšera, takzvaný Yokai. Tato monstra byla vašimi nepřáteli v jedničce a jinak tomu nebude ani teď. Fakt, že jste částečně jedním z nich, na tom nic nemění.

Nioh 2 zdroj: Archiv

To, že jste napůl Yokai, vám umožňuje využívat nadpřirozené schopnosti svého zrůdného já. Dokonce se po naplnění patřičného ukazatele můžete zcela proměnit v monstrum a vyrovnat tak síly s protivníky.

Po této možnosti byste měli sáhnout zejména ve chvíli, kdy silní nepřátele vyvolají takzvanou Temnou říši, ve které jsou Yokai mnohem silnější a lidé naopak slabší. Když se proměníte, vaše lidská stránka zmizí a s ní i vaše slabiny.

Z předchozí hry se vracejí všechny zbraně, které se ale dočkají nových útoků, v doprovodu úplně nových kousků. Do boje se mohou zapojit spřátelené přízraky ostatních hráčů nebo se rovnou pustíte do přímé kooperace až tří hráčů.

Zároveň jsme dostali nový trailer, který můžete vidět výše. Je sice japonsky, ale můžete si zapnout automatický překlad do vám vyhovujícího jazyka. Nezapomeňte kouknout do galerie, kam přibyly desítky obrázků. A co se data vydání týče, Nioh 2 vyjde na PS4 zkraje příštího roku.

Nejnovější články