zavřít

GamesPlay – hrajeme japonské akční RPG Nioh

PlayStation 4

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zcela výjimečně se v pátek nebudeme dívat do minulosti v Retro GamesPlayi, ale zaměříme se na novou hru. I když, vlastně to pohled do historie je… Na pomezí Onimushy, Ninja Gaidenu a Dark Souls stojí pevnýma nohama rozkročený William Adams, hlavní hrdina vynikajícího akčního RPG Nioh, které se odehrává v Japonsku na konci 16. století. Že tahle hra není jen nápodobou oblíbené série od From Software, ale v mnohém se liší a také ji i překonává vám předvedou, prodiskutují a možná se i pohádají Honza Olejník a Aleš Smutný.

Nioh má za sebou roky vývoje, kdy se i měnil tvůrčí tým, celý koncept hry a jediný, kdo u hry zůstával, byl její producent Kou Šibusawa. Nakonec se hry ujali odborníci na bojovky z Team Ninja a jejich žánrový hybrid se opravdu povedl, což jste si mohli i přečíst v naší recenzi a nyní se o tom přesvědčíte i v GamesPlayi.

Povídat si s námi během vysílání můžete přes chat u videa přímo na Youtube.

Tagy: Japonsko akční fantasy RPG historická gamesplay

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.