zavřít

GamesPlay: Hrajeme japonské akční RPG Nioh

PlayStation 4

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zcela výjimečně se v pátek nebudeme dívat do minulosti v Retro GamesPlayi, ale zaměříme se na novou hru. I když, vlastně to pohled do historie je… Na pomezí Onimushy, Ninja Gaidenu a Dark Souls stojí pevnýma nohama rozkročený William Adams, hlavní hrdina vynikajícího akčního RPG Nioh, které se odehrává v Japonsku na konci 16. století. Že tahle hra není jen nápodobou oblíbené série od From Software, ale v mnohém se liší a také ji i překonává vám předvedou, prodiskutují a možná se i pohádají Honza Olejník a Aleš Smutný.

Nioh má za sebou roky vývoje, kdy se i měnil tvůrčí tým, celý koncept hry a jediný, kdo u hry zůstával, byl její producent Kou Šibusawa. Nakonec se hry ujali odborníci na bojovky z Team Ninja a jejich žánrový hybrid se opravdu povedl, což jste si mohli i přečíst v naší recenzi a nyní se o tom přesvědčíte i v GamesPlayi.

Povídat si s námi během vysílání můžete přes chat u videa přímo na Youtube.

Tagy: Japonsko akční fantasy RPG historická gamesplay

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.