zavřít

Shenmue 3 vyjde na PC a PS4 díky úspěšnému Kickstarteru

PlayStation 4 Windows

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Legendární Shenmue, které se pořád ne a ne dočkat svého třetího dílu, se konečně dočkalo. Sice je v tom maličký háček, ale ten je s každou další minutou méně a méně významný. Shenmue 3 je totiž na Kickstarteru a Yu Suzuki chce na vývoj pouhé dva miliony dolarů, ale každých deset minut poskočí částka o 100 000 dolarů. Do konce kampaně zbývá klasicky 31 dnů, takže o splnění cílové částky se rozhodně bát nemusíme.

Je tedy jasné, že Shenmue 3 bude. Ptáte se, co přinese? Pravděpodobně více téhož, jen v moderním kabátku. Kickstarter je bohužel docela skoupý na informace a na tiskové konferenci Sony jsme se také nedozvěděli příliš mnoho informací. Suzuki ale tvrdí, že trojka bude přímým pokračováním prvních dvou dílů a má přímo navázat na hratelnost i atmosféru jedničky i dvojky.

Shenmue 3 poběží na Unreal Engine 4 a vývojáři slibují známé herní prvky z předchozích her, ale zároveň také nové mechaniky v soubojovém systému. Stejně tak bychom se měli dočkat nového, blíže nespecifikovaného způsobu vyprávění příběhu. Ten mimochodem začne ve chvíli, kdy se Ryo a Shenhua vydají na novou cestu, která je zavede do nepřátelského území, do tajemna a ještě blíže k jejich osudu.

Jestli se řadíte k fanouškům prvních dvou her, najdete Kickstarter pod tímto odkazem a můžete přispět. Zřejmě to ale nebude až tak nutné - tempo příspěvků se zpomalí, ale už teď se dá očekávat, že Shenmue 3 zřejmě zaútočí na ty nejúspěšnější herní Kickstartery a pokusí se sesadit aktuálního krále z trůnu. A dost možná se to Suzukimu podaří. Držíme palce!

Tagy: akční adventura Kickstarter crowdfunding e3 2015

Zdroje: tisková zpráva,Kickstarter

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.