zavřít

Sea of Thieves příští rok spustí PvP arénu

Windows Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Rare nadále neúnavně rozšiřuje svou pirátskou akční hru Sea of Thieves. The Arena je v pořadí již pátým updatem, který vám poskytne další způsob, jak trávit čas v průzračných vodách plných špinavých zlodějů. Ještě sice není venku, ale až bude, umožní vám pokořit jiné posádky zlotřilých pirátů na kondenzovanějších mapách.

Jak už název napovídá, The Arena nenabídne nic jiného než menší části oceánu, ve kterých půjde jen a pouze o potopení lodí ostatních hráčů. Cílem je nahrabat co největší loot. Nic víc, nic míň.

I když to zní poměrně suše, přímočařejší přístup k akční hratelnosti by si mohl najít slušnou základnu kompetitivních hráčů. Pokud tedy Sea of Thieves ještě někdo hraje. Microsoft se v létě sice pochlubil pokořením hranice 5 milionů hráčů, ale samozřejmě nejde jen o aktivní členy komunity.

A protože se do čísla počítají i xboxové verze, nemůžeme z něj bohužel odvodit prodeje samotné hry. Díky Xbox Game Passu si ji totiž vyzkoušelo nepočítaně hráčů, aniž by konkrétně za ni utratili jedinou korunu.

Ale snad by tvůrci z Rare po měsíce nemakali na pěti updatech pro pár stovek nejvěrnějších fanoušků. Pokud vám představa arénových bitev s kamarády i nepřáteli rozproudila krev v žilách, vydržte u hry alespoň do prvních měsíců příštího roku, kdy update The Arena vyjde.

Tagy: online akční fantasy dobrodružný adventura kooperace e3 2015

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.