Oceány v Sea of Thieves brzy zaplaví prokletí piráti
zdroj: tisková zpráva

Oceány v Sea of Thieves brzy zaplaví prokletí piráti

18. 7. 2018 14:39 | Video | autor: Patrik Hajda |

Studio Rare pokračuje v plnění slibů a přilévá další nový obsah do svého pirátského dítka Sea of Thieves. Minulý update The Hungering Deep proti vám poštval samotného megalodona po boku nových jizev a tetování, jak psal Adam v článku. Červencový update Cursed Sails od základu a navždy změní svět Sea of Thieves. Vody už totiž nepatří jen hráčům.

S updatem Cursed Sails už se budete opravdu cítit jako v Pirátech z Karibiku. Kromě živých hráčů na svých plavbách totiž narazíte i na prokleté posádky plné kostlivců, které mají v popisu práce jen a pouze mizení ostatních lodí. Samy přitom dokonale splývají s okolím, když se zničehonic vynoří ze dna mořského a po svém řádění opět zahučí do hlubin.

Kdo ví, jak tuzí to budou nepřátelé, ale pokud vaše parta pirátů čítá jen tři členy, pak na ně můžete vyrazit s novou lodí Brigantine, která je uzpůsobena právě takto početné kooperaci. Počítá se i s časově omezenou kampaní, která rozšíří příběhové pozadí hry.

zdroj: Archiv

Poslední novinkou updatu je možnost uzavírat aliance s ostatními posádkami, aby se vám snáz čelilo novým hrozbám. Zajímalo by mě, jaké budou možnosti porušení těchto spojenectví.

Všechny nové prvky ve hře zůstanou i po skončení kampaně, protože mrtvého piráta nezabijete a dobrá spojenectví jsou na celý život (o jehož délce můžeme polemizovat).

Update Cursed Sails pro Sea of Thieves vychází 31. července. Další v pořadí bude Forsaken Shores, který sice nemá datum vydání, ale z dosavadních zkušeností můžeme odhadovat opět dvouměsíční rozestup (hra vyšla v březnu, update The Hungering Deep v květnu a Cursed Sails v červenci).

Nejnovější články