zavřít

Sea of Thieves čeká rok plný bezplatného obsahu

Windows Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Aktuální novinka od Rare se setkala se snad všemi druhy přijetí. Někdo na ni nedá dopustit, dalšímu je úplně ukradená, jinému přijde vyloženě špatná. Studio naštěstí není hluché k volání nespokojených hráčů a postupně do hry implementuje žádané funkce. A tvůrci mají vlastní velké plány, jak Sea of Thieves rozšířit v nejbližších i vzdálenějších měsících.

Zatím je brzy nazírat do příštího roku, ale úplně postačí zůstat v tom právě probíhajícím. Sea of Thieves se letos dočká pěti obsahových updatů, z nichž první dorazí již v květnu, další dva během léta a zbylé dva ke konci roku 2018. Zatím to vypadá, že každý z nich obohatí pirátský svět o novou hrozbu v podobě eventu a přidá blíže neurčené nové herní mechanismy a odměny.

V případě prvního updatu s názvem The Hungering Deep se vydáte na lov mořské bestie, na vlnách druhého Cursed Sails připluje nový typ lodí a třetí Forsaken Shores vás vezme do neprobádaných končin. Zbylé dva zatím nemají ani jméno. Kromě těchto pěti updatů vyhlížejte i události na týdenní bázi, které rovněž uvedou nové mechanismy a nabídnou další vyžití ve světě Sea of Thieves.

Tagy: online akční fantasy dobrodružný adventura kooperace e3 2015

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.