zavřít

Sea of Thieves nabídne „nekonečný“ generátor pirátů

Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Pirátské online dobrodružství Sea of Thieves chce nabídnou hodně volnosti nejen na moři, ale už na samotném začátku při vytváření postavy. Vývojáři z Rare zapracovali na systému IPG (Infinite Pirate Generator), skrze který se můžete dostat k hromadě unikátních pirátů různých tvarů, velikostí i barev.

Cílem systému IPG je mít široké a robustní možnosti tvorby a úpravy piráta bez toho, aby na vás hra vychrlila tuny ukazatelů, boxíků, posuvníků, tabulek a podobných věcí. V přiloženém videu popisují tvůrci také jejich vlastní systém oblečení a vrstev.

O to všechno se stará technologie, která řeší adaptaci jednotlivých kusů oblečení na všechny různé typy a tvary těl. Pochopitelně se můžete vybavit i dřevěnou nohou či hákem na ruce, bez čehož by nebyla žádná pirátská hra kompletní.

Vizuálně upravovat si lze i samotnou loď a nepřátele tak strašit nebo mást. Klidně si můžete vyladit loď po všech směrech, nebo si naopak nahodit staré otrhané plachty a tvářit se jako chudí začátečníci. Nepřátelé vás v takovém případě mohou podcenit a vy můžete jen překvapit.

Sea of Thieves dorazí tento měsíc, konkrétně 20. března, a to pouze na PC (Windows 10) a Xbox One.

Tagy: online akční fantasy dobrodružný adventura kooperace

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.