zavřít

Dvojice videí připomíná brzké vyplutí pirátské akce Sea of Thieves

Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Pirátská online akce Sea of Thieves vychází už příští týden, jak nám připomínají vývojáři z Rare dvojicí nových videí. Zdůrazňují přitom, že si můžete bez problémů zahrát i sami, jakkoliv je hra primárně postavená na kooperativním dobrodružství.

Ne každý bude mít totiž po ruce tři další kamarády s kopií hry, aby mohli společně obsadit ty největší lodě a účastnit se velkolepých námořních bitev. Pokud budete hrát sami, jednoduše naskočíte na tu nejmenší loďku a vydáte se rovnou za nosem.

Nikdo vám sice velkou loď nezakazuje, ale ta už vyžaduje přeci jen více rukou – musíte zvednout kotvu, stáhnout a nasměrovat plachty, občas střílet z děla, opravovat trhliny, koukat na mapu, být u kormidla a v neposlední řadě také pít rum ze soudku v podpalubí.

Sea of Theives vychází na PC, kde si ale zahrajete pouze na Windows 10, a na Xbox One, přičemž obě platformy spolu komunikují a vy tak můžete hrát na počítači s kamarádem, který si koupil hru na Xboxu. Vedle startovního traileru se můžete kouknout i na druhé video, které vám stručně připomene a zrekapituluje všechny klíčové herní prvky. Pokud jste tak dění kolem Sea of Thieves doposud příliš nesledovali, během necelých devíti minut to můžete všechno dohnat.

Tagy: online akční fantasy dobrodružný adventura kooperace

Zdroje: Sea of Thieves YouTube

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.