zavřít

RollerCoaster Tycoon putuje na Xbox

Xbox

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedna z nejznámějších budovatelských strategií vůbec, RollerCoaster Tycoon od Chrise Sawyera, se podle nejnovějších zpráv objeví i na herní konzoli Xbox.

Důvod k uskutečnění takové konverze není tak těžko pochopitelný - samotný marketingový ředitel Infogrames Pascale Vermeerbergen označuje hru za jednu z nejpopulárnějších během posledních tří let a patrně nemyslí jen v rámci své společnosti. Na Xbox rovněž míří i další bestseller - The Sims (tisková zpráva, obrázky).


kompletní galerie

Zdánlivě jednoduchá ale velmi zábavná výstavba a řízení zábavního parku si dokázaly získat hráčská srdce po celém světě, na což společnost reagovala i vydáním druhého dílu loni v říjnu. Xboxová verze RollerCoaster Tycoon se bude prodávat společně s datadisky Corkscrew Follies a Loopy Landscapes. Celkově nabídne možnost tvorby více než padesátky drah a udržování svého parku v prostředích ledového světa, středověku, na mimozemské planetě nebo v pravěku. V Evropě by se titul měl objevit v půlce března a bude zajímavé sledovat, jak dobře se na konzolích povede nahradit ovládání klasickou myší.
zdroj: GamersHell, TTG

kate&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.