zavřít

První Diablo si teď můžete zahrát v prohlížeči

Windows MAC PSOne

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Nejen Minecraft nebo původní Doom, ale už i akční RPG Diablo můžete hrát z pohodlí webového prohlížeče. O transformaci se postaralo studio Rivsoft a v základu dostanete přístup k shareware verzi, pokud ale vlastníte originál, můžete si pohodlně zpřístupnit celou hru se vším všudy. Smrt Solitaire, ať žije ďábelská kancelářská prokrastinace.

Podle nezávislých tvůrců jde o přesně takové Diablo, jaké známe. Zdrojový kód ale během rekonstrukce trochu upravili a odstranili z něj různé bugy a podivnosti ve skriptech původní hry.

Shareware verze o velikosti 50 MB obsahuje pouze první patro za jednu ze tří hratelných tříd a její dohrání vám zabere jen asi půl hodiny. Pokud jste si ale už stihli pořídit první čistě digitální verzi z GOGu anebo máte po ruce originální cédéčko, stačí vyhledat soubor diabdat.mpq a odemknout si jím Diablo kompletní.

Na druhou stranu, když k tomuhle souboru přístup máte, asi jen stěží budete mít problém si hru nainstalovat klasicky. Ale pro případ, že by vás někdo zbavil administrátorských práv… Naložte s touto informací, jak uznáte za vhodné.

Tagy: Diablo (série) akční fantasy RPG izometrické

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.