zavřít

Pirátské MMO Atlas bude 1200x větší než Ark: Survival Evolved

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Na letošních Game Awards jsme se dočkali několika velkých oznámení a taky několika oznámení velkých her. Jednou z nich bude Atlas, pirátský MMO survival od tvůrců Ark: Survival Evolved, studia Wildstar, který svého předchůdce přeroste více než tisícinásobně. Svět má najednou pojmout až 40 tisíc hráčů.

Z přiloženého traileru vypadá Atlas rozhodně živěji než jeho přímá konkurence Sea of Thieves, takže snad v něm skutečně bude co dělat, i když zrovna nebudete mít partu podobně naladěných korzárů. Ať už budete hledat poklady, bojovat proti drakům, střílet z děla, potápět se nebo se jen tak plavit. Uvidíme, s jakými trumfy z rukávu se vytasí Skull and Bones se stejnou tematikou.

Atlas využívá technologii Nvidie s názvem „WaveWorks“, díky které mají vodní plochy realističtější fyziku. Vzhledem k tomu, že se velká část hry odehrává, no, na moři, celkem se to hodí. Sea of Thieves ve vzhledu oceánu sice exceluje, na druhou stranu, je to jedna z mála věcí, kde exceluje.

Nové pirátské MMO na Steamu vyjde už příští týden, 13. prosince. Atlas příští rok dorazí také na Xbox One, kde bude fungovat v programu game preview, aby do něj vývojáři mohli pumpovat další obsah.

Tagy: piráti online akční multiplayer survival mmo kooperace námořní pirátství námořníci otevřený svět

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.