zavřít

Nechcete si kupovat Labo? V pražském Creative World si ho můžete jen zkusit

PlayStation 4 Wii Wii U Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Plně chápu, že se spoustě lidí nechce do kartonového příslušenství k Nintendo Switch hned investovat tisíce korun. Pro opatrné zájemce si však české zastoupení Nintenda ve spolupráci s pražským Creative World připravilo prostor, kde si během dvou hodin můžete Labo otestovat přímo v akci. Otevřeno má každý den až do konce března příštího roku.

Nabídka, stejně jako koneckonců i kartonové hračky, nejspíš zaujme především rodiny s dětmi, pro které Creative World nabízí zvýhodněné vstupné 450 Kč na den. Jednotlivci zaplatí 150 Kč. V rámci expozice si můžete vytvořit vlastní autíčko na dálkové ovládání, které si posléze smíte odnést domů.

Jinak je v prostorách připravené a sestavené zatím všechno, co papírové příslušenství nabízí. Domeček se spoustou miniher, rybaření, ponorka, závody na motorkách i v autě, a dokonce i moje oblíbené piano s mňoukajícími koťátky.

Dostane se i na několik her, které s Labem nemají nic společného. Můžete se s kamarády pošťuchovat v boxerské bojovce ARMS, zapinkat si pár setů v Mario Tennis Aces anebo zkusit taneční battle v letošním Just Dance 2019.

Na samotnou interaktivní výstavu si vyhraďte zhruba dvě hodiny v Přívozní 3 v pražských Holešovicích. Otevřená je každý den od 8 do 19 hodin, a to od začátku listopadu až do konce března. Prodeje kartonu to sice k výšinám nejspíš nevystřelí, ale aspoň pak nebudete moct říkat, že vás to nenechali zkusit.

Tagy: pozvání nintendo herní příslušenství

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.