zavřít

Mortal Kombat 11 se uvádí pořádně nechutným trailerem

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Litry krve, vyrvané páteře, rozprsklé mozky, škvařící se maso. Málokterá série si libuje v čuňačinkách tak, jako to umí Mortal Kombat, a nemusíte se bát, s nechutnostmi se počítá i pro nadcházející jedenáctku. Nekonečný boj mezi lidmi, bohy a démony pokračuje, a vy – jste na řadě.

Jedenáctý Mortal Kombat naváže na příběh desítky z roku 2015. V traileru níže se můžete podívat na kulervoucí souboj Raidena se Scorpionem. Říkala jsem kulervoucí? Trhá se v něm trochu něco jiného. Krev stříká na všechny strany, až z toho nebožák Scorpion ztratil hlavu. Raiden se chystá vítězoslavně opustit bojiště, ale jeho odchodu zabrání… další Scorpion?

Příběh Mortal Kombatu nemusíte úplně sledovat, abyste si tyhle bojovky mohli vychutnat, na druhou stranu děj pětadvacetileté ságy není zas tak komplikovaný. Dosavadní ochránce světa lidí, Raiden, na konci posledního dílu oznámil vládcům démonského Netherrealmu, Liu Kangovi a Kitaně, že se bude mstít všem, kteří by Zemi chtěli ohrozit. Jen víc příležitostí k trhání páteří, rozumíme si.

Jedenáctka kromě příběhu nabídne taky přizpůsobitelné postavy a kromě těch tradičních přibude i pár nových. Tvůrci Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, si od minulého dílu stihli střihnout ještě bojovku Injustice 2 ze světa DC komiksů, kde jste si bojovníky mohli upravovat skrz předměty z loot boxů. Dá se předpokládat, že půjdou podobnou cestou i v případě nejkrvavější bojovkové série.

Pokud vmačkávání očí do lebky už teď nemůžete dospat, mám pro vás výbornou zprávu, protože Mortal Kombat 11 vyjde už 23. dubna příštího roku. Navíc si ho budete moct vychutnat jak na Xbox One a PlayStation 4, tak i na PC a na Switchi, kde to bojovkami známými na západě doteď příliš nehýřilo.

Tagy: bojovka Mortal Kombat TheGameAwards2018

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.