zavřít

Fallout připomínající RPG Krai Mira vyjde ve vylepšené Extended verzi

Windows MAC Linux

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tvůrci ze studia TallTech vyrukovali se svým postapokalyptickým RPG Krai Mira v červenci loňského roku. Šlo de facto o jeden velký hold prvním dvěma Falloutům a i když hra nebyla nějaký průšvih, mušek v ní bylo víc než dost. Nicméně právě opravdu těchto chyb a další obsah přinese vylepšená verze Extended Cut, jíž můžete očekávat 4. dubna.

Nová verze hry se dá shrnout jako poučení se z výtek hráčů. V první řadě se tak připravte na mnohem přehlednější uživatelské rozhraní, interaktivní nápovědu, přepracovaný styl inventáře a další kosmetické úpravy, které mohou velmi výrazně zlepšit celý prožitek z hraní. K tomu si přičtěte mnohem více dialogových možností a také chytřejší nepřátelskou umělou inteligenci.

Dá se říci, že toto jsou kvalitativní změny. Extended Cut přináší ale i kvantitativní. K nalezení budou nové zbraně, nové předměty, lepší a vzácné zbroje, léčiva apod. Ve hře se objeví nové lokace jako klášter, katakomby, experimentální laboratoř a další. Nu a především, po dokončení příběhu můžete pokračovat ve zkoumání postapokalyptického Krymu.

Pokud vás tedy lákal návrat do doby, kdy Fallout znamenal izometrický pohled, ale nebyli jste si jisti kvalitou Krai Mira, zapište si do kalendáře 4. dubna, kdy bude nová verze k dispozici na Steamu. Platí to ale i pro ty, kteří se nedostali přes neobratnost uživatelského rozhraní, bugy a nebo nedostatečně odladěné herní koncepty. To vše by Extended Cut měla opravovat.

Tagy: stealth akční retro RPG tahová postapokalyptická izometrické 3D indie hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.