zavřít

Fallout 76 dostane NPC a battle royale

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Jan Slavík Komentáře: 0

Pokud jste z nějakého důvodu vydrželi hrát Fallout 76, můžete se radovat. Bethesda se domnívá, že stojí za to se o titul dál starat, a na své tiskové konferenci oznámila, co ho čeká během druhého roku jeho existence.

Hra dostane balík obsahu s názvem Wastelanders. Klíčový prvek je návrat ostatních přeživších, což volně přeloženo znamená existenci NPC. Jinými slovy: Tvůrci se po roce odhodlali opravit kardinální designový přešlap původní hry a místo toho, aby to provedli potichu a se sklopenýma ušima, s tím vyrukují jako s bombastickou novinkou. Člověk se nemůže ubránit úvaze, kolik zaměstnanců Bethesdy asi sedělo v publiku, když se podobně tragikomické oznámení dočká nadšeného výskotu. NPC! A půjde s nimi mluvit!

Krom toho přijde ještě standardní příděl nových zbraní a výbavy, nové úkoly, přídavek k hlavní dějové lince a podobně. Majitelé původní hry navíc obdrží celý update zdarma. Aspoň že tak.

Druhá velká novinka je pak battle royale mód Nuclear Winter. Dvaapadesát hráčů rozdělených do čtyřčlenných čet na zmenšujícím se bojišti, kde na vás krom PvP rozmíšek čekají i monstra a stavění opevněných kempů.

V traileru si můžete vychutnat kreativní využití starého hudebního hitu Ring of Fire od Johnnyho Cashe a... To jsou zhruba všechna pozitiva, která mě napadají. Chápe-li někdo, proč zvolit battle royale zrovna ve Falloutu 76 namísto některého z bohaté nabídky konkurenčních titulů, v nichž je boj dokonce i zábava, sem s tím.

Tagy: Fallout (série) akční RPG postapokalyptická postapokalypsa otevřený svět battle royale E3 2019

Zdroje: tisková konference

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.