zavřít

Datadisk Everquest II: Bloodline Chronicles

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fantasy MMORPG Everquest II je díky společnosti Playman k dostání i u nás.

V prosinci loňského roku jste se na našich stránkách dočkali také její recenze. Podle včerejší tiskové zprávy společnosti Sony Online, se od té doby, co virtuální svět EQ II otevřel veřejnosti své brány, jeho obsah významně rozrostl a doznal celou řadu vylepšení. I to vedlo jistě k tomu, že se v současné době hra může pochlubit základnou více než 325 tisíc pravidelných hráčů.

Nyní Sony Online chystá první oficiální datadisk, první novou epizodu, která nese název Everquest II: Bloodline Chronicles a má hráče obšťastnit takovým množstvím nového obsahu, že se od hraní nebudete moci odlepit nespočet dalších hodin. Addon má být k dispozici ke stažení už od 21. března. K jeho hraní bude třeba mít předplacený Everquest II. Navíc, kdo si nový datadisk předplatí už teď, získá prý už v těchto dnech, ještě před vydáním addonu, prominentní přístup do speciální lokace známé jako D'Morte Burial Chambers. První ukázky z Bloodline Chronicles vám dnes nabízíme v naší galerii.


Everquest II: Bloodline Chronicles pro vás chystá nová dobrodružství v říši nacházející se pod povrchem Norrathu. Konkrétně prý půjde o tajemné jeskyně pod Nektuloským lesem. Někde tam má být zdroj jakýchsi strašlivých událostí, které souží svět Norrathu. Addon vám umožní přístup do pěti nových oblastí. Podzemní svět však není jen tak opuštěný. Číhají tam na vás nástrahy v podobě jeho obyvatel - vampýrů, pekelných psů, "fleshgoylů" či "revenantů" - střežících tajemství Tombs of Night (tato oblast prý pak bude k dispozici i ostatním předplatitelům EQ II). Když si troufnete, budete moci vstoupit i do krypty legendárního pána nemrtvých T'Haena a utkat se s ním.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.