zavřít

Call of Duty: Warzone teď můžete hrát i o samotě

Windows PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Tak tomu říkám rychlá reakce. Call of Duty: Warzone je venku teprve pár dní, nasbírala neskutečné množství hráčů a vůbec bych se nedivil, kdyby prioritou vývojářů momentálně byla starost o přetížené servery. A oni místo toho bleskurychle vydávají vylepšení, po kterém nikdo ještě ani nestihl pořádně žadonit! Do nejnovější battle royale se nově můžete pustit sami.

zdroj: Activision

Doteď existovala jediná možnost, jak se snést na padáku do Verdansku a pokusit se tam přežít: v tříčlenných týmech podobně jako v Apex Legends. Pokud jste si s sebou nepřivedli kamarády, hra vám zkrátka nějaké našla.

Jenže v týmu je to nevyhnutelně úplně jiný zážitek z battle royale, zážitek upřednostňující veselou kooperaci před hororem. Když vás spoluhráč po smrtící salvě od soupeře může opět zvednout, rázem jsou sázky daleko nižší než v případě, že jste na všechno sami a jedna překvapivá kulka znamená okamžitý konec.

Hra se osamělým vlkům maličko přizpůsobí – například obsazování bodů v rámci úkolů teď bude vyžadovat kratší čas, protože se na něj nebude moct „složit“ celá tříčlenná parta. Jinak to ale bude klasický Warzone, včetně gulagu, v němž si po smrti můžete vybojovat cestu zpátky mezi živé.

zdroj: vlastní

Sólo hraní je skvělý přídavek, ale doufám, že tím Warzone nekončí. Hra je momentálně tak populární, že si může dovolit několik různých módů, aniž by v některém z nich scházeli hráči, takže bych moc rád viděl možnost zahrát si i ve čtyřech, když se v takovém počtu s kamarády náhodou sejdeme. Třeba aspoň jako dočasný event, aby si vývojáři tuhle variantu otestovali.

Ačkoliv vychází z vynikající (a placené) Call of Duty: Modern Warfare, Warzone je free-to-play na konzolích a Battle.netu.

Tagy: Call of Duty (série) akční multiplayer střílečka battle royale

Zdroje: Twitter,Activision

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.