zavřít

Battle royale mód Call of Duty: Black Ops 4 je v dubnu free-to-play

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Firestorm pro Battlefield V je ještě žhavou novinkou, zatímco Blackout si v Call of Duty: Black Ops 4 hoví od začátku. Od momentální hlavní konkurence v žánru battle royale tyhle dva ovšem dělí ta potíž, že si k jejich hraní musíte pořídit základní hru. Activision se teď snaží nalákat do Blackoutu nové hráče – během dubna si tenhle mód můžete zahrát zadarmo, a ještě na nové mapě.

V rámci arénové vyvražďovačky se tak podíváte na nechvalně proslulý sanfranciský ostrov s vězením. Alcatraz je větší, než by se z obrázků mohlo zdát a kupodivu nabízí i celkem variabilní prostředí, co se vertikální rozmanitosti týče. Čekají na vás otevřená prostranství s charakteristickou mlhou i stísněné interiéry.

Hráčská základna Blackoutu se prý v posledních měsících povážlivě zmenšila, dočasný free-to-play režim by do ní tak teoreticky mohl vlít čerstvou krev. Vlastně bych se ani nedivila, kdyby se Activision poté rozhodl udělat z něj free-to-play battle royale permanentně.

Alcatraz je i se svým vězením nyní venku na PlayStationu 4, na ostatní platformy by měl dorazit brzy, snad ještě během dubna. Pokud vás už omrzelo Fortnite i Apex Legends a do dalšího battle royale nechcete moc investovat, máte ideální příležitost si Blackout zkusit.

Tagy: Call of Duty (série) online akční sci-fi multiplayer FPS first person střílečka válečná cod battle royale

Zdroje: Activision Blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.