zavřít

Battle royale Black Ops 4 hodilo všech 100 hráčů rovnou do posledního titěrného kruhu

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Pravidla žánru battle royale jsou dnes notoricky známá už snad všem hráčům. Určitý počet, často kulatá stovka, se jich vrhne na vybalancovanou mapu, musí si nasbírat vybavení a zbraně a vyřídit ostatní, aby se stali posledním přeživším. Ne vždy ale jde všechno podle nalinkovaného scénáře, jak se mohli nedávno přesvědčit hráči Call of Duty: Black Ops 4.

Aby partie nebyly neúměrně dlouhé, původně rozsáhlá lokace se postupně zmenšuje a s ní i okruh, kde musíte ostatní nahánět. V módu Blackout pro nejnovější přírůstek v sérii Call of Duty obvykle fungují ona pravidla z úvodního odstavce, žádný software nicméně není dokonalý. Hráč bwg11 na Redditu zdokumentoval, jak skáče padákem, místo rozsáhlé mapy na něj ovšem tentokrát čeká jen poslední, uzounký kroužek.

Ten pro plnou stovku vojáků působil poněkud stísněně, navíc měla většina lidí problém sehnat zbraň, takže se v likvidaci soupeřů museli uchýlit hlavně k pěstním soubojům. Z nebe později stále prší další hráči, přestože je herní oblast už úplně titěrná.

Ani server nevěděl, jak se s nastalou nezamýšlenou situací vyrovnat a spadl dřív, než mohl mít tenhle příběh jednoho šťastného vítěze. Tahle verze Blackoutu ale vypadá poměrně zábavně, takže přestože zřejmě nešlo o náhodné testování nového módu, mohl by se touhle chybou Treyarch inspirovat. Jak se to říká, chybami se člověk učí?

Tagy: Call of Duty (série) akční sci-fi FPS first person střílečka válečná cod

Zdroje: Reddit

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.