zavřít

Battle royale Apex Legends budete brzy moct hrát sólo

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Hrát Apex Legends ve trojici sice s vynikajícím pingovacím systémem není takový problém ani bez hlasové komunikace, fanoušci ovšem i přesto volali po možnosti zahrát si samostatně. Respawn tyhle žádosti půl roku po vydání vyslyšel a od příštího týdne si budete moct vyzkoušet sólo mód. Pro začátek na dva týdny.

Ne každý z hrdinů se sice na sólo hru úplně hodí, na druhou stranu může být poměrně frustrující hrát se dvěma cizinci, kteří moc nespolupracují. Respawn podle odezvy vyhodnotí, jestli se vyplatí sólový režim ve hře mít. V takovém Battlefieldu V si kvůli příliš dlouhému matchmakingu už kupříkladu nezahrajete ve dvojici, protože EA tenhle mód pro jeho nízkou popularitu zrušila úplně.

O železnou korunu se v Apex Legends budete moct poprat mezi 13. až 27. srpnem. Vyhraje ten nejsilnější, žádné spoléhání se na to, že vás členové týmu podrží a v případě nutnosti oživí. Zatím není známé, pro kolik hráčů tenhle mód vlastně bude – dá se předpokládat, že to budete vy vs. 59 dalších, protože mapa obvykle pojme 20 týmů po třech.

Jednou z předností Apexu hned po vydání byly hodně krátké časy ve frontě, které se ovšem s příchodem druhé sezóny a ranked módu trochu zhoršily. Uvidíme, jestli sólové hraní tenhle problém se štěpením hráčské základny ještě nezhorší.

Tagy: online akční sci-fi multiplayer FPS first person Titanfall battle royale

Zdroje: Twitter

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.