zavřít

Zulu War screenshoty a info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na GA-Strategy se objevily první obrázky a informace o válečné strategii Zulu War od jihoafrických tvůrců (kdo jiný by asi o Zulských válkách mohl vědět více) Twilyt Productions.

zdroj: Archiv

Hra se zaměřuje na boje mezi Brity a Zuly během kolonizace Natalu a věnuje velkou pozornost detailům a historické přesnosti. Samozřejmostí bude i možnosti multiplayerové hry za obě strany, a to buď po LANu nebo online po Internetu.


Zulu War je již poměrně dost rozpracovaná, takže by jsme se jí měli dočkat během listopadu. Autoři dokonce počítají i s vytvořením datadisku obsahujícího další důležité bitvy. Ten bude dokončen ale až v roce 2002. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.