Zoo Tycoon: Dinosaur Digs - video+pics
zdroj: tisková zpráva

Zoo Tycoon: Dinosaur Digs - video+pics

7. 5. 2002 18:07 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Zatímco všechny světové zoologické zahrady se perou o pár posledních kousků (dnes již témeř všech) ohrožených druhů živočichů, na které by nalákali co největší počet zvědavců, Vy jim můžete naprosto s přehledem vytřít zrak, když si pořídíte nový datadisk k oblíbené budovatelské strategii Zoo Tycoon od Microsoftu.

Jak jste již mohli z dřívějších zpráv vypozorovat, v Zoo Tycoon: Dinosaur Digs se to bude hemžit pěknými a často i nebezpečnými prehistorickými kousky. Naše galerie Vám dnes může nabídnout několik nových obrázků, kde můžete spatřit některé z exemplářů. Kromě toho jsme pro Vás dnes připravili také krátké video (1 MB), které během půl minuty zachycuje únik několika T-Rexů ze svého výběhu mezi vyděšené návštěvníky zoologické zahrady.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Abyste takovým incidentům ve své zahradě zabránili, budete si muset najmout některé specializované zřízence, kteří pečlivě dohlédnout, zda jsou všechny výběhy v pořádku a návštěvníkům nehrozí žádné nebezpečí. Pro co nejlepší iluzi prehistorického období Vám datadisk poskytne spoustu nových tématicky sladěných budov, příslušenství i objektů. Dinosaur Digs má pro Vás připraveno rovněž šest nových scénářů. Aby se však Vaši návštěvníci novými druhy příliš neomrzeli, můžete jim udělat radost i "obyčejnými a běžnými" druhy - přeci jen tučňáci jsou tučňáci.
zdroj: FilePlanet, GameSpy Obrázek zdroj: tisková zpráva

korgull&jd

Nejnovější články