zavřít

Zoo Tycoon: Dinosaur Digs - video+pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco všechny světové zoologické zahrady se perou o pár posledních kousků (dnes již témeř všech) ohrožených druhů živočichů, na které by nalákali co největší počet zvědavců, Vy jim můžete naprosto s přehledem vytřít zrak, když si pořídíte nový datadisk k oblíbené budovatelské strategii Zoo Tycoon od Microsoftu.

Jak jste již mohli z dřívějších zpráv vypozorovat, v Zoo Tycoon: Dinosaur Digs se to bude hemžit pěknými a často i nebezpečnými prehistorickými kousky. Naše galerie Vám dnes může nabídnout několik nových obrázků, kde můžete spatřit některé z exemplářů. Kromě toho jsme pro Vás dnes připravili také krátké video (1 MB), které během půl minuty zachycuje únik několika T-Rexů ze svého výběhu mezi vyděšené návštěvníky zoologické zahrady.


další nové obrázky

Abyste takovým incidentům ve své zahradě zabránili, budete si muset najmout některé specializované zřízence, kteří pečlivě dohlédnout, zda jsou všechny výběhy v pořádku a návštěvníkům nehrozí žádné nebezpečí. Pro co nejlepší iluzi prehistorického období Vám datadisk poskytne spoustu nových tématicky sladěných budov, příslušenství i objektů. Dinosaur Digs má pro Vás připraveno rovněž šest nových scénářů. Aby se však Vaši návštěvníci novými druhy příliš neomrzeli, můžete jim udělat radost i "obyčejnými a běžnými" druhy - přeci jen tučňáci jsou tučňáci.
zdroj: FilePlanet, GameSpy

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.