zavřít

Život ve středověku v The Guild

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Němečtí vývojáři 4Head Studios pracují na svém novém titulu z řad strategických her.

zdroj: Archiv

Hra se jmenuje The Guild (v originále Die Gilde) a v Německu by měla být vydána už někdy na začátku března. Vydavatelských práv se zmocnila společnost JoWood a my Vám dnes kromě skromného náčrtku, o čem The Guild bude, přinášíme také první tři obrázky.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

The Guild bude velice detailně propracovaná strategie, v níž se odrazí život mezi lety 1400 - 1600 našeho letopočtu. Po tříročním vývoji se konečně můžou 4Head Studios pochlubit svým dílkem a poskytnout tak svým příznivcům možnost nahlédnout do dramatického života středověku. Hráč se může stát učedníkem a začít se zasvěcovat do tajů jednoho z tuctu profesí v některém ze středověkých měst. To, co se naučí a během svého života zdokonalí, pak jako správný rodič předá svým potomkům, kteří budou následovat a pokračovat v dynastii.
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.