zavřít

Život gladiátora ve Vultures pro Xbox

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak to vypadá, tak pouze majitelé Xboxů se mohou těšit na nejnovější projekt švédských Grin - Vultures, jehož nové ukázky vám dnes můžeme představit.

Tito vývojáři mají mimochodem za sebou také úspěšný titul Ballistics. Vultures vám zprostředkuje vše, co souvisí s životem gladiátorského zápasníka. Vybrat si budete moci z více než 16 různých typů gladiátorů mužského i ženského pohlaví, přičemž každý z nich bude vynikat jedinečným stylem boje, odolností, silou, vytrvalostí a samozřejmě i zbraněmi (sekery, palice, meče, halapartny, palcáty, řetězy, kladiva, ale i střelné zbraně jako pistole, praky, kuše, apod.). Souboje budou probíhat v cca 25 arénách, kde však na vás budou číhat mimo vašeho soupeře i jiná nebezpečí.


nové obrázkykompletní galerie

Pokud to vše dopadne tak, jak tvrdí v lednu spuštěné oficiální stránky titulu, měli byste být překvapeni detailním propracováním všech pohybů a tedy neuvěřitelným stupněm realističnosti. Všechny pohyby jsou totiž nahrávány v moderním studiu vybaveném odpovídající prostředky pro techniku "motion capture", tj. více než 500 infračervenými kamerami. Hra nebude vedle strhujícího příběhu pro single-player ochuzena ani o možnosti plynoucí z multiplayeru a tak se můžete těšit na několik různých multiplayerových módů. Vedle klasického Deathmatch módu, je v plánu také kooperativní hra pro dva hráče, kteří si svou cestu ke slávě a cti budou probojovávat nejrůznějšími arénami pěkně bok po boku. Vydání hry má na starosti společnost CDV. Dojít by k němu mělo v druhé polovině tohoto roku.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.