zavřít

Zimní datadisk Wind Warriors pro Echelon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Někdy na první měsíce příštího roku je naplánován datadisk Wind Warriors k futuristické střílečce Echelon, jenž u nás v recenzi sklidila jen lehce naprůměrné hodnocení.

zdroj: Archiv

K dispozici jsou nové screenshoty z datadisku, ovšem nechápu, proč autoři nezveřejňují hezčí, když graficky je to hra povedená. Lépe uděláte, když se mrknete na trailer.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Datadisk přinese především kampaň o 40 misích, dále nové jednotky a k zahození nebude ani značně vylepšený multiplayer. Jen nevím, jestli bude zájem o datadisk ke hře, která žádný velký průlom neudělala. Podle mě by bylo lepší, kdyby se podobné přídavky objevovaly průběžně zdarma na internetu. Ale to mně nepřísluší posuzovat.
zdroj: 3DActionPlanet zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.