zavřít

Zelený pažit v golfu Links 2003

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jednou z nových her, které minulý týden představil stále mohutnější distributor her Microsoft na akci International Games Festival (dříve GameStock), je nový ročník golfového simulátoru Links 2003.

Tady z něj jsou první tři obrázky, příznivci zeleného pažitu můžou chystat své virtuální hole na letní prázdniny, kdy by hra měla vyjít.


další nové obrázky

Všechny dostupné informace o hře Links 2003 získáte na homepage nebo přečtením dnešního článku na Bonuswebu:
    Podívejme se na vlastnosti, které mají být pro nové pokračování nejdůležitější: nejdetailnější prostředí, jaké si jen můžeme přát nám má zprostředkovat nový grafický engine, se kterým vypadá vše skutečně fotorealisticky. Tráva, voda, písek, stíny a prostředí obecně dodává hře svojí detailností tu správnou šťávu. Po zvláště vydařeném úderu se budeme mocit pokochat replayem z několika různých úhlů. Co je však skutečně detail přímo maniakální – krajina je před hrou generována podle aktuálních údajů, získávaných pomocí sítě GPS! ... [více]
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.