zavřít

Zběsilá jízda Downtown Run

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na konci února se budete moci zúčastnit zběsilé jízdy v ulicích města ve hře Downtown Run, kterou pro vás chystá Ubisoft.

Jde o arkádovou závodní hru pro PC, GameCube a PS2. Tento titul by si měl najít své příznivce u širokého spektra hráčů, neboť může nabídnout příjemné a jednoduché ovládání, licencované vozy, řadu herních módů a velice pěkně modelovaná města. Dnes můžete v naší galerii obdivovat několik nových obrázků.


nové obrázkykompletní galerie

Jako každá správná arkáda i tato bude obsahovat nejrůznější power-upy rozmístěné po celé trase a napomáhající při správném použití k zneškodnění dalších závodníků. Těšit se můžete na 26 okruhů v prestižních evropských a severoamerických městech, jako jsou Londýn, Paříž, Řím, Moskva, Lisabon, New York nebo Montreal. Zasednete za volant vozů Audi, Peugeot, Renault, VW, Saab, Ford, MG i Mitsubishi, a to v osmi herních módech - Quick Race, Count down, Championship, Time Attack, Last man standing, Sudden Death, Chase, Bet races.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.