zavřít

Závody MX vs. ATV Unleashed míří na PC

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco mnozí věští mohutný úprk vývojářů na platformy příští generace, o přízeň PCčkářů se hodlá ucházet další ryze konzolová série.

Off-roadové závody MX vs. ATV Unleashed se na jaře 2006, tedy rok po svém vydání na PS2/Xbox, objeví i ve verzích pro PC a PSP. Jejich majitele obšťastní novinkami, mezi které patří multiplayerová klání až v 8 lidech (PC), resp. 4 hráči bezdrátově (PSP), editor tratí či přidání ještě více druhů vozidel. Těch bylo už předtím požehnaně, zkrátka veškerý off-road, na jaký si vzpomenete - motokrosové motorky, ATV, buginy pro písečné duny, monster-trucky, 4x4 golfová vozítka a řada jiných. Dokonce tu nechybí ani helikoptéry nebo dvouplošníci, jejichž ovládání však na konzolích nebylo ideální, i kvůli čemuž (vedle přílišné jednoduchosti a omezení 6 účastníků na závod) tyto verze hry získaly hodnocení kolem 78%.


Jak je patrné z některých screenshotů, spoustu zábavy si užijete na otevřených a nijak neohraničených lokacích v Evropě, v písečných dunách, na sněhu nebo na tratích uvnitř stadionů, které jsou plné hrbolů a skokánků pro kaskadérské kousky. Vzhledem k širokému záběru hry asi nikoho nepřekvapí bohatý výběr herních módů (SuperMoto, Short track, Hill Climbs, Way Point, Monster Mash, Gap Jumps...) nebo propracovaná a dlouhá kariéra, kde si to na té samé trati rozdají vozidla se čtyřmi koly proti dvoustopým motorkám a rozhodne se tak o králi závodních strojů. Stejně jako v předchozí hře MX Unleashed se o realistickou fyziku postará technologie Rhythm Racing od tvůrců z arizonských Rainbow Studios, které určitě znáte díky skvělé sérii Motocross Madness z let 1998-2000, případně konzolovým Splashdown či ATV Offroad Fury.
zdroj: GameCloud, PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.